A Terasz-csoport:     | www.kertpont.hu | www.terasz.hu |
A kezdőlapra



"A sakk a logika művészete." 
hírek, cikkek
szövetségi hírek
ez történt...
e-mail interjúk
interjúk
archívum
kezdők
haladók
túrák
heti feladvány
a hét elemzése
csapatbajnokság
Budapest, 2003
cikkek, partik
történet
Bled, 2002
világbajnokok
KO-világbajnokok
magyar sakkozók
külföldi sakkozók
in memoriam
képzőművészet
új könyvek
humor
ajánlott linkek
fórum
keres - kínál
Kattintson ide a megrendeléshez!
Kattintson ide a megrendeléshez!

Beszámolók / Batthyány Kupa, Nagykanizsa / Batthyány Kupa, Nagykanizsa
Képriport a XV. Batthyány Kupáról

Verseny közben
Barcsi Judit, Szeged Bánusz Tamás, Nagykanizsa
Stark Ágnes, Budapest Galkó Ágnes, Edelény

Bálint András, Tapolca

Az „A” csoport végeredménye, élcsoport (lányok):

1. Stark Ágnes (Budapest Vizügy) 4,5 pont
2. Markhot Zsuzsa (HÜSI SC) 4,5 pont
3. Galkó Ágnes (Edelény) 4,5 pont
4. Struhár Zsuzsa (Genius Tata) 4 pont
5. Barcsi Judit (Szeged Maróczy SE) 4 pont
6. Szoboszlai Zita (Örökösföld Nyíregyháza) 3,5 pont


Stark Ágnes (Budapest) és Galkó Ágnes (Edelény)

Az „A” csoport végeredménye, élcsoport (fiúk):

1. Bálint András (Tapolca Isolyth VSK) 7 pont
2. Bánusz Tamás (Nagykanizsa TUNGSRAM SE) 7 pont (veretlenül)
3. Szarvas Dániel (Hajdúszoboszló) 5,5 pont
4. Kristóf Péter (Edelény) 5 pont
5. Tóth Péter (Kiskunhalas) 4,5 pont
6. Kalyinka Roland (Edelény) 4,5 pont


Bánusz Tamás (Nagykanizsa), Bálint András (Tapolca) és Szarvas Dániel (Hajdúszoboszló)

A csapatverseny végeredménye, érmesek:

1. Decs I. (Rudolf Anna 6, Papp Tamás 5,5, Pap Gyula 7) 18,5 pont
2. Edelény Városi SE I. (Kristóf Péter 5, Váradi Alexandra 6,5, Galkó Attila 6,5) 18 pont
3. Szeged Maróczy SE. III. (Német Vidor 5,5, Csirik András 5, Tanács Anna 7 ) 17,5 pont


Szeged Maróczy SE: Német Vidor és Csirik András

Edelényi Városi SE: Galkó Attila, Váradi Alexandra és Kristóf Péter

Decs:Papp Csaba (csv.), Papp Tamás, Pap Gyula, Rudolf Anna
Mindenkinek jutott serleg!

A legjobb kanizsai fiú versenyző Nyizsnij Bence és Örkényi Róbert, a legjobb Batthyány Gimnáziumba járó fiú: Ladányi Zsolt, lány: Biskopics Boglárka lett. A verseny legfiatalabb versenyzője a nagykanizsai Kobán Péter (1995. június 11.), a torna legeredményesebb játékosa Pap Gyula (Decs) volt.

Telefonon kaptam a hírt, hogy a Tanács Annának, a „C” verseny leány győztesének a szegedi Inter Data Computer szaküzlet (Szeged, Oskola u. 3.) egy pentium számítógépet és egy monitort ajándékozott a további felkészüléséhez!

És végül kérem nézzék meg, hogy hogyan játszanak a fiatalok! Az alábbi kombinációt az "A" verseny győztese, Bálint András "követte el", a játszmát pedig a "C" csoportban, a 12 év alattiaknál játszották:
Bálint András – Galkó Ágnes kombináció
Kiss Kinga – Huszár Richárd parti


Honfi György


>> ESEMÉNYNAPTÁR
HALADÓKNAK
- regisztráció -